Stylistka paznokci - Sławków, śląskie

Data dodania: 2022-08-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracodawca: MALINOWE SPA Katarzyna Malina-Kozieł
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/22/0911

Miejsce pracy: Polskiego Czerwonego Krzyża 15, 41-260 Sławków, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie zabiegów manicure klasyczny, przedłużanie paznokci żelem, rekonstrukcja obgryzionej płytki paznokcia, zdobienie żelowe, hybrydowe, manicure hybrydowy, manicure japoński. Obsługa klienta, utrzymanie w czystości stanowiska pracy. Mile widziane umiejętności z zakresu stylizacji rzęs, wykonywanie pedicure.

Praca w elastycznych godzinach - do ustalenia z pracodawca.
Możliwa praca w soboty. Benefity w postaci zabiegów kosmetycznych.

I umowa - umowa zlecenie na okres do 3 miesięcy z możliwością przedłużenia.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 05.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 do 23 PLN
Opis wynagrodzenia: od 19,70 -23 zł/h brutto
Zawód: manikiurzystka
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Umiejętność wykonywania zabiegów: manicure klasyczny, przedłużanie paznokci żelem, rekonstrukcja obgryzionej płytki paznokcia, zdobienie żelowe, hybrydowe, manicure hybrydowy, manicure japoński.
Obsługa klienta, utrzymanie w czystości stanowiska pracy.
Mile widziane umiejętności z zakresu stylizacji rzęs, wykonywanie pedicure.
6 miesięcy doświadczenia zawodowego na stanowiksu stylista paznokci.

NIP: 6252342306
REGON: 240931296
Krótki opis działalności gospodarczej: Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne
Adres: Polskiego Czerwonego Krzyża 15, 41-260 Sławków, powiat: będziński, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Katarzyna Malina - Kozieł
Nr telefonu: 505 240 224
E-mail: recepcja.malinowespa@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - I kontakt koniecznie telefoniczny: 505 240 224.