Pracownik restauracji - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 2022-08-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "BEA" PIOTR BOROWY
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/22/4689

Miejsce pracy: Wrocław i Bielany Wrocławskie, 50-001 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - praca przy grillu, frytownicach, tosterach oraz garnirowaniu, uzupełnianie zapasów, przygotowywanie produktów (np. kanapek, sałatek, deserów) i półproduktów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń;
- przygotowywanie deserów oraz napojów zimnych i gorących, obsługa kasy związana z odpowiedzialnością za mienie powierzone na tym stanowisku
- przyjmowanie, zestawianie i wydawanie zamówień, uzupełnianie zapasów, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, urządzeń, sprzętów, narzędzi i naczyń;
- prace magazynowe oraz prace przygotowawcze przed otwarciem i po zamknięciu restauracji oraz dostawy na obszar kuchni i serwisu;
- prace porządkowe, utrzymywanie w czystości pomieszczeń, sprzętów i części sanitarnej;

Praca w godz.: 6:00-1:00 - wg grafiku.
Wymiar czasu pracy: do ustalenia według dyspozycyjności kandydata.

Oferta dotyczy restauracji McDonald's:
- ul. Francuska 6, 55-040 Bielany Wrocławskie, Centrum Handlowe Auchan,
- ul. Czekoladowa 7, 55-040 Bielany Wrocławskie ,
- pl. Grunwaldzki 3, Wrocław, Galeria Dominikańska.

Kontakt z pracodawcą: osobisty u Kierownika restauracji w lokalizacji, która interesuje kandydata.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 16.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 024 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik przygotowujący posiłki typu fast food
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pracownik przygotowujący posiłki typu fast food
Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie: podstawowe,
staż pracy: brak wymagań,
książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
w przypadku obcokrajowców: podstawowa znajomość języka polskiego

NIP: 6151591781
REGON: 230418098
Krótki opis działalności gospodarczej: RP.411-192/13
Adres: Armii Krajowej 31, 59-900 Zgorzelec, powiat: zgorzelecki, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście