Technolog - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2022-08-12
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: GDAŃSKA STOCZNIA "REMONTOWA" IM. J.PIŁSUDSKIEGO SPÓŁKA AKCYJNA
Wymagania niezbędne:
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/22/7711

Miejsce pracy: Na Ostrowiu 1, 80-958 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Opracowywanie i wdrażanie dokumentacji niezbędnej do realizacji prac wyposażeniowych, wykonywanie dokumentacji warsztatowej, współpraca z innymi działami Stoczni, nadzór nad przestrzeganiem technologii w czasie realizacji prac. Praca w godzinach: 6:00-13:30 i 13:00-21:30 (według grafiku).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 12.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i do ustalenia z pracodawcą.
Pracodawca oferuje: zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjny pakiet socjalny (talony, premie, dofinansowanie do wczasów), realizację ciekawych zadań, możliwość rozwoju wiedzy i kompetencji zawodowych, uczestnictwo w szkoleniach rozwojowych i konferencjach branżowych.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: główny technolog
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: znajomość rysunku technicznego, umiejętność pracy w zespole, znajomość AutoCad i MS Excel.

NIP: 5830001184
REGON: 00003118200000
Adres: Na Ostrowiu 1, 80-958 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Aplikacja przez link: https://www.remontowa.com.pl/career/oferty-pracy/
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, inny - Aplikacja przez link: https://www.remontowa.com.pl/career/oferty-pracy/