Fryzjer-stylista przedłużenia włosów - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2022-08-12
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: KAFTAIEV SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/22/7734

Miejsce pracy: TARTACZNA 3/2, 80-839 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przedłużanie włosów metodą włoską, keratynową, mikro i nano kapsułki. Koloryzacja i strzyżenie damskie. Praca od poniedziałku do piątku. Grafik elastyczny.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 12.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 9 000 PLN
Opis wynagrodzenia: premia za wyniki + napiwki + nadgodziny.
Zawód: fryzjer*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: uczciwość, profesjonalizm, miłość do wykonywanej pracy. Pracodawca chętnie zatrudni obywateli Ukrainy.

NIP: 5833440406
REGON: 52047584100000
Adres: TARTACZNA 3/2, 80-839 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 669 804 740
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Link do aplikacji:
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, inny - https://www.pracuj.pl/aplikuj/Home/FirstStep?oid=1001965742&SkipLogin=False&apid=c7e0f7d5-15b7-4d1b-8446-394f73225357&oca=null&acv=0