Kierowca kat. b - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2022-08-12
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: FOBEST SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/22/7698

Miejsce pracy: Jankiela 5, 80-119 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przewóz osób TAXI z punktu A do punktu B (przejazdy opłacane gotówką lub przelewem poprzez aplikacje).
Możliwa praca w godzinach nocnych.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 12.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 10 000 PLN
Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje kontrakt B2B, premia za wyniki + prowizja + napiwki, elastyczny grafik pracy ( grafik pracy ustalasz sam), rozliczenia cotygodniowe wypłacane w każdy wtorek, 8 h dzienne odpowiada zarobkom 200- 500 złotych za dzień do ręki ( od ciebie zależy ile przepracujesz), do dyspozycji dajemy 4 aplikacje, na których pracujesz (UBER BOLT FREENOW oraz ITAXI).
W przypadku cudzoziemców dodatkowo wymagana jest znajomość języka polskiego na poziomie podstawowym (A2).
Zawód: pozostali kierowcy samochodów osobowych i dostawczych
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: prawo jazdy polskie lub przetłumaczone na język polski (min.1 rok), samochód osobowy 4 i 5 - cio drzwiowy lub VAN (rocznik min. 2005), doświadczenie jako kierowca TAXI będzie dodatkowym atutem, obywatelstwo polskie lub karta pobytu (dla obcokrajowców), psychotechnika, oświadczenie od lekarza medycyny pracy na stanowisku kierowca taxi (mamy zaprzyjaźnione gabinety lekarskie, gdzie podczas 1 wizyty zdobędą państwo oba dokumenty), niekaralność z datą nie dalszą jak 30 dni wstecz. W przypadku cudzoziemców dodatkowo wymagana jest znajomość języka polskiego na poziomie podstawowym (A2).

NIP: 5223163931
REGON: 38386878200000
Adres: Jankiela 5, 80-119 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 500 806 822
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon