Architekt/ka - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2022-08-12
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: VIVIA NEXT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/22/7657

Miejsce pracy: Bysewska 18, 80-298 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Koordynacja międzybranżowa oraz nadzór na pracami projektowymi firm zewnętrznych, weryfikacja otrzymanej dokumentacji pod względem zgodności ze standardami firmy, udział tworzeniu koncepcji architektonicznych, analizowanie, modyfikacja oraz uzgadnianie koncepcji projektowych dla planowanych inwestycji, wykonywanie dokumentacji projektowej: rysunki architektoniczne, zestawienia, opisy techniczne przy użyciu oprogramowania REVIT, AutoCad, współpraca z pozostałymi jednostkami organizacji w celu realizacji projektów, opracowywanie detali na potrzeby realizacji inwestycji, współpraca w sporządzaniu dokumentacji powykonawczej. Praca zgodnie z grafikiem ustalonym z pracodawcą.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 11.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do ustalenia indywidualnie z pracodawcą, uzależnione będzie od posiadanych umiejętności i kwalifikacji.
Pracodawca oferuje: możliwość rozwoju w młodej, prężnie rozwijającej się organizacji, współpracę z energicznym zespołem projektantów i kadrą techniczną, szkolenia wewnętrzne, pracę w przyjaznej atmosferze, pakiet benefitów socjalnych po okresie próbnym, długoterminową współpracę.
Zawód: architekt
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • obsługa programu: Pakiet MS OFFICE

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie wyższe kierunkowe (architektura), dobra znajomość oprogramowania REVIT, Auto Cad, min. 4 - letnie doświadczenie w pracy w projektowaniu (w pracowniach projektowych/indywidualnie lub wewnętrznym dziale projektowym), uprawnienia architektoniczne, umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych, bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i dokładność.

NIP: 9571110330
REGON: 38164024700000
Adres: STEFANA BATOREGO 16/1A, 80-251 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 533 329 128
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon