Specjalista ds. kooperacji - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2022-08-12
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: GDAŃSKA STOCZNIA "REMONTOWA" IM. J.PIŁSUDSKIEGO SPÓŁKA AKCYJNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/22/7706

Miejsce pracy: Na Ostrowiu 1, 80-958 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Analiza rynku pod względem możliwości kooperacyjnych w zakresie realizacji prac specjalistycznych na remontowanych, przebudowywanych i budowanych statkach, prowadzenie akcji ofertowych, prowadzenie rozmów handlowych i negocjacji z kontrahentami, sporządzanie umów i ustalanie warunków szczegółowych dotyczących zlecanych prac,
wsparcie zespołu zadaniowego na etapie realizacji zawartych umów kooperacyjnych, prowadzenie dokumentacji i rozliczeń w zakresie zleconych prac. Praca w godzinach: 6:00-13:30 i 13:00-21:30 (według grafiku).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 12.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji i do ustalenia z pracodawcą.
Pracodawca oferuje: atrakcyjny pakiet socjalny (talony, premie, dofinansowanie do wczasów), umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, pracę w zespole osób otwartych na współpracę, wymianę wiedzy i doświadczeń, ciekawe zadania i projekty dla dużych i znanych firm światowych możliwość rozwoju zawodowego oraz stałego podnoszenia kwalifikacji.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw marketingu i handlu
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: dobra znajomość języka angielskiego, w tym słownictwa technicznego i handlowego, znajomość i rozumienie zagadnień technicznych, praktyczna znajomość zasad dotyczących zawierania umów, wysoka motywacja, samodzielność, zorientowanie na cel, skrupulatność, zdolności analityczne, umiejętności negocjacyjne, umiejętność skutecznego działania pod presją czasu. Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

NIP: 5830001184
REGON: 00003118200000
Adres: Na Ostrowiu 1, 80-958 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Aplikacja przez link: https://www.remontowa.com.pl/career/oferty-pracy/
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, inny - Aplikacja przez link: https://www.remontowa.com.pl/career/oferty-pracy/