Psycholog - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2022-08-11
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: Fundacja Pozytywne Inicjatywy
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/22/7659

Miejsce pracy: Jana Kilińskiego 5a, 80-452 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Obowiązki:
1. Wsparcie psychologicznopedagogiczne.
2. Prowadzenie konsultacji dla rodziców.
3. Przygotowywanie opinii o dziecku.
4. Podejmowania działań profilaktycznych.
5. Współpraca z nauczycielami i innymi specjalistami pracującymi w przedszkolu.
6. Współpraca z rodzicami.
Praca w godzinach 6.45-14.45, 8.45-16.45.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 4 000 PLN
Opis wynagrodzenia: .
pracodawca oferuje:
1. Stabilne zatrudnienie.
2. Umowę o pracę na czas nieokreślony.
3. Wymiar etatu: 0,5 etat.
4. Możliwość realizacji awansu zawodowego.
5. Wynagrodzenie zależne od doświadczenia i kwalifikacji kandydata.
6. Pracę pełną wyzwań w przyjemnej atmosferze.
7. Dofinansowanie karty programu MultiSport.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: psycholog
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: magister psychologii z uprawnieniami pedagogicznymi

NIP: 5871698532
REGON: 368256958
Adres: Jana Augustyńskiego 2, 80-180 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 579 901 249
E-mail: przedszkole8@pozytywneinicjatywy.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail