Spawacz - Zawiercie, śląskie

Data dodania: 2022-08-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Myszkowie
Pracodawca: ENERGOSTYK DARIUSZ DOROBISZ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/22/0700

Miejsce pracy: Powstańców Śląskich 12/17, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: bieżące remonty maszyn i urządzeń przemysłowych w zakładzie pracy (praca na terenie woj. śląskiego- baza wyjazdowa z Myszkowa lub Zawiercia)
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 16.08.2022
Data zakończenia: 16.08.2025
Wynagrodzenie brutto: od 28 PLN
Opis wynagrodzenia: 06.00-14.00/08.00-16.00
Zawód: spawacz
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • Uprawnienia do spawania elektrodą otuloną – metoda MMA
  • Uprawnienia do spawania metodą MAG
  • Uprawnienia do spawania metodą TIG
  • chęć do pracy

NIP: 6492036916
REGON: 241298062
Adres: Powstańców Śląskich 12/17, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dariusz Dorobisz
Nr telefonu: 786-599-770
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: I kontakt telefoniczny
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon