Konserwator maszyn i urządzeń odpylających - Zawiercie, śląskie

Data dodania: 2022-08-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zawierciu
Pracodawca: ODLEWNIA ZAWIERCIE Spółka Akcyjna
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/22/0882

Miejsce pracy: Leśna 10, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: konserwowanie, naprawa urządzeń i maszyn odpylających (czyszczenie, szlifowanie), zatrudnienie w ramach umowy zlecenie min. 10 godzin tygodniowo, stawka godzinowa 21 zł
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 14.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 21 PLN
Opis wynagrodzenia: umowa zlecenie, stawka godzinowa 21 zł
Zawód: operator urządzeń klimatyzacyjnych i odpylających
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Znajomość języków:
  • chiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Inne wymagania: mile widziana znajomość języka chińskiego

NIP: 6490000883
REGON: 272440739
Krótki opis działalności gospodarczej: odlewnictwo żeliwa
Adres: Leśna 10, 42-400 Zawiercie, powiat: zawierciański, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: JOLANTA DALACH NOWAK
Nr telefonu: 32 671 82 94
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
na rozmowę w sprawie pracy proszę umawiać się telefonicznie pod nr 32 67 18 294

Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon