Doradca klienta/ telemarketer - Racibórz, śląskie

Data dodania: 2022-08-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Raciborzu
Pracodawca: MAM FINANSE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/22/1436

Miejsce pracy: Opawska 42, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: MIEJSCE PRACY: PLACÓWKA BANKOWA ALIOR BANK.

Aktywne pozyskiwanie klientów, analiza potrzeb i oczekiwań klienta, obsługa pozyskanych klientów, utrzymywanie na wysokim poziomie długoterminowych, aktywna sprzedaż produktów i usług, raportowanie indywidualnych planów sprzedażowych, budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania: wykształcenie min. średnie, prawo jazdy kat. B, umiejętność obsługi komputera, doświadczenia w sprzedaży i profesjonalnej obsłudze klienta, ogólna wiedza o bankowości i sprzedaży produktów bankowych, komunikatywność, dobra dykcja, empatia, umiejętność aktywnego słuchania, sumienność, odpowiedzialność, lojalność, umiejętność pracy w zespole, samodzielność, wysoka kultura osobista, umiejętności negocjacyjne, dyspozycyjność.
Możliwość szkolenia.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 11.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: doradca klienta
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

NIP: 6392004443
REGON: 24306578700000
Krótki opis działalności gospodarczej: POZOSTAŁA DZIAŁALNOŚĆ WSPOMAGAJĄCA USŁUGI FINANSOWE, Z WYŁĄCZENIEM UBEZPIECZEŃ I FUNDUSZÓW EMERYTALNYCH
Adres: Opawska 42, 47-400 Racibórz, powiat: raciborski, woj: śląskie Zobacz na mapie
E-mail: mamfinanse@wp.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail