Operator maszyn - Zajączkowo, pomorskie

Data dodania: 2022-08-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tczewie
Pracodawca: ZPH POL Sp. z o.o.

Numer oferty: StPr/22/1478

Miejsce pracy: 83-111 Zajączkowo 27A, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: -Obsługa automatów pakujących artykuły spożywcze,
-Praca 2-zmianowa: 6:00-14:00; 14:00-22:00
-Kontakt tel. 665-711-428; e-mail: marcin.gibas@zphpol.pl
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 11.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali operatorzy maszyn do produkcji wyrobów spożywczych i pokrewni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Uprawnienia:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Uprawnienia operatora wózków widłowych

NIP: 5932605483
REGON: 365731086
Adres: 83-111 Zajączkowo 27A, powiat: tczewski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marcin Gibas
Nr telefonu: 665-711-428
E-mail: marcin.gibas@zphpol.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail