Starszy magazynier - Gdańsk, pomorskie

Data dodania: 2022-08-11
Dodane przez: Gdański Urząd Pracy
Pracodawca: DHL PARCEL POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/22/7618

Miejsce pracy: Starowiejska 35, 80-180 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Przygotowuje magazyn do procesu – ustawia kosze, pojemniki, pobiera tyczkę
mierzącą/wózek/skaner skanujący, wykonuje prace porządkowe jak ustawianie /zbieranie
tacek, worków itp.
2. Ładuje i rozładowuje auta z przesyłkami
3. Sortuje przesyłki wg ustalonych zasad i procedur
4. Skanuje, waży/mierzy sortowane przesyłki nadając im odpowiednie statusy
5. Przyjmuje i wydaje przesyłki kurierom
6. Przekazuje przesyłki uszkodzone do wyznaczonej strefy/osoby
7. Dokonuje zapisu statusów w obsługiwanych aplikacjach poprzez odpowiednie skany – np.
definiowanie kierunków, odbiór auta , rejestr przesyłek nieprawidłowych, stanów
magazynowych itp
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 29.08.2022
Data zakończenia: 28.08.2025
Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: magazynier
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Uprawnienia:
  • zdolności manualne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie w pracy na magazynie, niekoniecznie na stanowisku magazynier, może to być doświadczenie na umowę zlecenie w pracach magazynowych, która przygotowuje do pracy na stanowisku magazyniera

NIP: 9512417713
REGON: 36517088300000
Adres: Osmańska 2, 02-823 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Malwina Daszkowska
E-mail: mdaszkowska@ottoworkforce.eu
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail