Szwacz - Tarnowskie Góry, śląskie

Data dodania: 2022-08-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Pracodawca: ZAKŁADY ODZIEŻOWE TARNOWSKIE GÓRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, odzieżowe

Numer oferty: StPr/22/0913

Miejsce pracy: Nakielska 33, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: szycie na maszynie przemysłowej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 22.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Akordowy
Zawód: szwaczka maszynowa
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Szwaczka maszynowa (wymagany staż - lata: 3)
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, odzieżowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: umiejętność szycia na maszynach przemysłowych

NIP: 6452522533
REGON: 241888384
Krótki opis działalności gospodarczej: PRODUKCJA POZOSTAŁEJ ODZIEŻY WIERZCHNIEJ
Adres: Nakielska 33, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Krystyna Mrachacz
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście