Specjalista ds. kadr i płac - Katowice, śląskie

Data dodania: 2022-08-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: KANCELARIA PODATKOWA EXPERT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/22/2333

Miejsce pracy: Aleja Wojciecha Korfantego 138, 40-156 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Przygotowywanie list płac, naliczanie rachunków do umów, weryfikacja i rozliczanie czasu pracy pracowników, przygotowywanie deklaracji ZUS, przygotowywanie dokumentacji pracowniczej - obsługa kadrowa, bieżące prace w dziale kadr i płac.
- Godziny pracy: 8:00-16:00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 11.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 3500 zł/brutto. Praca na umowę o pracę na początek okres próbny do trzech miesięcy. Następna umowa na czas nieokreślony. Praca w pełnym wymiarze czasu pracy.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw kadr
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane doświadczenie zawodowe: min. 2 lata pracy w dziale kadr i płac. Mile widziany udział w kursach doszkalających. Wymagana znajomość przepisów ZUS (rozliczanie składek na ubezpieczenia społeczne oraz zasiłków). Wymagana znajomość przepisów dot. podatku PIT (płatnik). Wymagana umiejętność przygotowywania list płac, prowadzenia dokumentacji kadrowej, umiejętność rozliczania składek na ubezpieczenia społeczne oraz zasiłków. Wymagana umiejętność obsługi programu Płatnik. Mile widziana znajomość programu Gratyfikant.

NIP: 6342896882
REGON: 367502059
Krótki opis działalności gospodarczej: DZIAŁALNOŚĆ RACHUNKOWO-KSIĘGOWA; DORADZTWO PODATKOWE. SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I FURGONETEK.
Adres: 40-085 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: EWA ZAZIEBŁO
Nr telefonu: 32-253-70-61
E-mail: zarzadzanie@kancelaria-expert.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - Kontakt telefoniczny (10:00-14:00) (Tel. 32-253-70-61) lub e-mail: zarzadzanie@kancelaria-expert.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: Kontakt telefoniczny (10:00-14:00) (Tel. 32-253-70-61) lub e-mail: zarzadzanie@kancelaria-expert.pl, Godziny : 10:00-14:00