Specjalista do spraw podatków w dziale księgowości - Mława, mazowieckie

Data dodania: 2022-08-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mławie
Pracodawca: LG ELECTRONICS MŁAWA SP. Z O.O.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: finanse, ksiegowość lub pokrewne
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/22/0719

Miejsce pracy: LG Electronics 7, 06-500 Mława, powiat: mławski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: weryfikacja dokumentów pod względem zgodności z przepisami podatku VAT
- przygotowywanie raportów i rejestrów służących sporządzaniu deklaracji VAT - JPK_VAT
- sporządzanie miesięcznych raportów dla uzgodnienia deklaracji VAT i sald kont podatku VAT
- wsparcie i doradztwo dla działów sprzedaży, zakupów w odniesieniu do regulacji podatku VAT
- wsparcie w zakresie postępowań podatkowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali specjaliści do spraw księgowości i rachunkowości
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: finanse, ksiegowość lub pokrewne
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: -mile widzane kilkuletnie doświadczenie w pracy w działach księgowości, podatków,
-znajomośc zagadnień z zakresie rozliczeń podatku CIT oraz innych regulacji podatkowych będzie dodatkowym atutwm,
-umiejętność analitycznego myślenia, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole

NIP: 5691584815
REGON: 014843532
Krótki opis działalności gospodarczej: produkcja sprzętu RTV
Adres www: www.lg.com/pl
Adres: LG Electronics 7, 06-500 Mława, powiat: mławski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Iwona Rogozińska
Nr telefonu: 23 654 74 69
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon