Pomoc kuchenna - Kąty Rybackie, pomorskie

Data dodania: 2022-08-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Dworze Gdańskim
Pracodawca: "PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI ŁOŻYSK ŚLIZGOWYCH ANDRZEJ SZUMKO" SPÓŁKA JAWNA

Numer oferty: StPr/22/0881

Miejsce pracy: Rybacka 17, 82-110 Kąty Rybackie, powiat: nowodworski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: pomoc w przygotowywaniu posiłków i dań, przygotowywanie półproduktów- Tristan Hotel - Kąty Rybackie
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 05.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 20 do 24 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto/ godz. + do uzgodnienia
Zawód: pomoc kuchenna
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Inne wymagania: Wymagania: mile widziane doświadczenie w gastronomii. INNE: możliwość zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.

NIP: 5780011676
REGON: 17019113000000
Adres: Rybacka 17, 82-110 Kąty Rybackie, powiat: nowodworski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Michał Frątczak
Nr telefonu: 663-112-332
E-mail: dyrektor@tristan.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: telefonicznie, e-mail
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail