Koordynator ds. usług personalnych - Kraków, małopolskie

Data dodania: 2022-08-11
Dodane przez: Grodzki Urząd Pracy w Krakowie
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany, hiszpański, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: StPr/22/6478

Miejsce pracy: Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Osoba zajmująca to stanowisko odpowiedzialna będzie za: Administrowanie działem HR w tym zarządzanie danymi, przetwarzanie płac, urlopy macierzyńskie, nowozatrudnieni, zmiany pracy, szkolenia itp.; zapewnienie wysokiego poziomu obsługi klienta i doskonałości operacyjnej; zapewnienie sprawnego wdrażania, szkoleń, dokumentacji procesowej i wsparcia dla współpracowników w razie potrzeby; pełnienie funkcji punktu kontaktowego dla pracowników i menedżerów oraz zapewnienie wsparcia
administracyjnego; Audyt dla początkujących i rezygnujących pracowników,
kwartalny audyt rekrutacyjny, audyty PDR.
Nie mniej niż 5600 PLN
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2022
Data zakończenia: 31.07.2025
Wynagrodzenie brutto: od 5 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw kadr
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
  • hiszpański, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: język angielski co najmniej na poziomie średnio zaawansowanym (zarówno w mowie jak i w piśmie) - główny język komunikacji w firmie, język hiszpański - na poziomie zaawansowanym

Krótki opis działalności gospodarczej: DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Wąwozowa 34, 31-752 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Kamila Konieczna
Nr telefonu: 126868143
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie