Pracownik produkcji-dział mięso - Mikołów, śląskie

Data dodania: 2022-08-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Pracodawca: AUCHAN POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/22/0682

Miejsce pracy: Gliwicka, 43-190 Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Bieżąca obsługa klientów
- Udział w projekcie - wędzenia (peklowanie, krojenie, przygotowanie artykułów do wędzenia)
- Dbanie o jakość i świeżość oferowanego asortymentu
- Uzupełnianiu i oznakowaniu produktów w dziale mięsnym

OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
Umowa na czas określony 6 m-cy
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
43-190 Mikołów ul. Gliwicka
PRACA W DNIACH I GODZINACH:
Pn-sb 5-13, 12-20, 21-5 +niedziele handlowe (system pracy równoważny - wg ustalonego grafiku)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 11.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 090 do 3 340 PLN
Opis wynagrodzenia: Dodatkowe benefity:
- Premia uznanioowa w zależności od wyników
- 7% rabatu na zakupy w AUCHAN i 10% rabatu na produkty marki własnej na kartę skarbonka
- Pakiet opieki medycznej wraz z opieką stomatologiczną
- Grupowe ubezpieczenie na życie
- Dofinansowanie do posiłków
- Karty przedpłacone, Karty sportowe (MULTISPORT)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: operator maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Umiejętności: Otwartość na realizację różnorodnych zadań i gotowość do ciężkiej pracy fizycznej. Praca w zespole. Chęć pomocy innym.

NIP: 5260309174
REGON: 01000188800000
Krótki opis działalności gospodarczej: Pozostała sprzedaż hurtowa
Adres: 05-500 Piaseczno, powiat: piaseczyński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Magdalena Kozak
Nr telefonu: 571 446 227
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: pn-pt, Godziny : 8-14