Specjalista do spraw płac - Ropczyce, podkarpackie

Data dodania: 2022-08-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ropczycach
Pracodawca: Piekarnia Galicyjska Sp. z o.o.

Numer oferty: StPr/22/0951

Miejsce pracy: Masarska 10a, 39-100 Ropczyce, powiat: ropczycko-sędziszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - prowadzenie spraw związanych z obsługą płacową,
- naliczanie wynagrodzeń w systemie płacowo-kadrowym, sporządzanie list płac i dokumentów związanych z obsługą płacową,
- rozliczanie umów cywilnoprawnych,
- współpraca z ZUS, US i kancelariami komorniczymi w niezbędnym do realizacji przepisów,
- sporządzanie sprawozdań i zaświadczeń oraz zestawień zawierających dane o wynagrodzeniach;
- obsługa systemu Płatnik,
- weryfikacja, ewidencja i rozliczanie PPK,
- sporządzanie i weryfikacja deklaracji podatkowych oraz dokumentów rozliczeniowych (PIT, ZUS, PFRON, SODiR),
- weryfikacja prawidłowości sald na kontach księgowych związanych z rozliczeniem list płac, podatku dochodowego i składek na ubezpieczenia społeczne,
- przygotowywanie wewnętrznych analiz i raportów dot. kosztów pracy,
- udzielanie informacji pracownikom z zakresu rozliczenia wynagrodzeń i obowiązujących regulacji prawnych,
- archiwizacja i przetwarzanie dokumentacji płacowej dla celów emerytalnych, podatkowych oraz dla potrzeb ewidencji księgowej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 0.0
Data rozpoczęcia: 11.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw wynagrodzeń
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Praktyka w naliczaniu wynagrodzeń
Co najmniej 2-letnie doświadczenie w obszarze płac w firmie produkcyjnej - mile widziane
Praktyczna i bieżąca znajomość przepisów
Umiejętność analitycznego myślenia
Znajomość programu OPTIMA - mile widziana

NIP: 8652400178
REGON: 180021904
Adres: Masarska 10a, 39-100 Ropczyce, powiat: ropczycko-sędziszowski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Mariola Zielonka
Nr telefonu: 693 762 804
E-mail: biuro@piekarniagalicyjska.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -

Pośrednicy realizujący ofertę: MF/RB
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon