Specjalista do spraw kadr - Leszno, wielkopolskie

Data dodania: 2022-08-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Pracodawca: kontakt przez PUP

Numer oferty: StPr/22/0790

Miejsce pracy: Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sporządzanie umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych,
przygotowywanie kart ewidencyjnych czasu pracy,
tworzenie list wynagrodzeń,
przechowywanie dokumnetacji pracowniczej,
obliczanie wynagrodzeń za pracę, czas choroby lub urlopu,
wysyłanie informacji do ZUS, US, GUS, PFRON.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Data zakończenia: 31.08.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw kadr
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Uprawnienia:
  • obsługa komputera

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
  • kurs pracownik kadrowo-płacowy z programem płatnik

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Śniadeckich 5, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Zuzanna Kusik
Nr telefonu: 655295067
E-mail: zkusik@leszno.praca.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV