Pracownik restauracji - Poznań, wielkopolskie

Data dodania: 2022-08-10
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracodawca: BK SEE POLAND SPÓŁKA AKCYJNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/22/3701

Miejsce pracy: Lechicka 4, 61-001 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: przygotowanie posiłków typu fast-food, obsługa kasy, obsługa gości, drobne prace porządkowo-magazynowe
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 09.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto / godz.
Zawód: pracownik przygotowujący posiłki typu fast food
Typ propozycji: pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli Ukrainy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: w przypadku obywateli państw EOG i Ukrainy wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A1 - początkujący, w piśmie: A1 - początkujący

NIP: 1070031710
REGON: 360737061
Adres: Wolska 88, 01-141 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Oleksandr Pichkur
E-mail: oleksandr.pichkur@bkpoland.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail, Termin: kontakt mailowy