Młodszy specjalista ds. elektroenergetyk - Łaziska Górne, śląskie

Data dodania: 2022-08-09
Pracodawca: kontakt przez OHP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, elektryczne

Numer oferty: 69/8/2022

Miejsce pracy: Łaziska Górne, powiat: mikołowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Nauka wykonywania projektów technicznych systemu elektroenergetycznego zakładu oraz koncepcji instalacji OZE, a także pomoc w przygotowaniu specyfikacji technicznej i przetargowej
Doradztwo techniczne i prowadzenie uzgodnień technicznych
Zarządzanie projektem oraz weryfikacja dokumentacji projektowej
Tworzenie analiz i wskaźników w programie Excel
Współpraca z innymi działami firmy
Raportowanie swoich działań i wyników
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 09.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie od 500,00 brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali technicy elektronicy i pokrewni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, elektryczne
Uprawnienia:
  • szybkiego uczenia się, pracy w zespole

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Znajomość programów Excel oraz Power Point
Mile widziane znajomość rynku energii i odnawialnych źródeł energii

Krótki opis działalności gospodarczej: Górnictwo i metalurgia-specjalizacja produkcja żelazokrzemu i stopów na bazie krzemu.
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Edukacji 5, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 32/780-22-42
E-mail: mck.tychy@ohp.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail