Opiekun osoby starszej - Ożarowice, śląskie

Data dodania: 2022-08-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Będzinie
Pracodawca: SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA "ZAKĄTEK POMOCY"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe
Znajomość języków: polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/22/0900

Miejsce pracy: 42-470 Ożarowice, powiat: tarnogórski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Sprzątanie, gotowanie, dbanie o higienę osobistą osoby starszej.

Praca na terenie gminy ożarowice.

Umowa zlecenie początkowo na okres 3 miesięcy z możliwością przedłużenia.

Praca nie wcześniej jak od godziny 8:00, dokładne dni i godziny pracy do ustalenia bezpośrednio z pracodawcą oraz podopiecznymi.

Praca około 30 - 70 godzin w miesiącu - do ustalenia z pracodawcą.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 50.0
Data rozpoczęcia: 10.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 20 PLN
Opis wynagrodzenia: 20 zł/h brutto.
Zawód: opiekun osoby starszej*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Znajomość języków:
  • polski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie kandydatów podstawowe lub kurs opiekuńczy.
Mile widziane kursy w zakresie opieki nad osobami starszymi i niepełnosprawnymi lub kurs pielęgniarski.

NIP: 6452552540
REGON: 36815222000000
Krótki opis działalności gospodarczej: Pomoc społeczna bez zakwaterowania dla osób w podeszłym wieku i osób niepełnosprawnych
Adres: GŁÓWNA 62, 42-620 Nakło Śląskie, powiat: tarnogórski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Sara Hajduk
Nr telefonu: 516 003 043
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Dokumenty aplikacyjne.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon