Nauczyciel języka angielskiego - Gryfice, zachodniopomorskie

Data dodania: 2022-08-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach
Pracodawca: Centrum Edukacyjne TOP LINK Klaudia Jędruszek-Farinha
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: filologia angielska

Numer oferty: StPr/22/0928

Miejsce pracy: KOŚCIUSZKI 19, 72-300 Gryfice, powiat: gryficki, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: -
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 2 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: nauczyciel przedmiotu w szkole ponadpodstawowej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: filologia angielska
Uprawnienia:
  • Przygotowanie pedagogiczne

Wymagania pożądane

Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: lub certyfikat z języka angielskiego na poziomie B2

NIP: 8571843351
REGON: 320915163
Adres: KOŚCIUSZKI 19, 72-300 Gryfice, powiat: gryficki, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Klaudia Jędruszek-Farinha
Nr telefonu: 519 172 155
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon