Pracownik produkcji - Tychy, śląskie

Data dodania: 2022-08-08
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Pracodawca: Exact Systems Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/22/1384

Miejsce pracy: Murarska 17, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - wsparcie procesów produkcji,
- prosta obsługa maszyn,
- zlecenie od 20-40h/tydzień do ustalenia z pracodawcą wg możliwości zleceniobiorcy.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 22.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 21 PLN
Opis wynagrodzenia: Godzinowy system wynagradzenia
Zawód: pracownik produkcji
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Brak wymagań. Możliwość współpracy w weekend (Sb. +50%, ndz. 100%)

NIP: 5272849887
REGON: 380045465
Adres: Focha 53/5, 42-200 Częstochowa, powiat: m. Częstochowa, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marta Hapke
Nr telefonu: 725252243
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon