Robotnik gospodarczy - Długa Kościelna, mazowieckie

Data dodania: 2022-08-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim
Pracodawca: Z.Z. MAROPAK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/22/886

Miejsce pracy: Promienna 15, 05-074 Długa Kościelna, powiat: miński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Utrzymanie terenów zewnętrznych (zamiatanie, odśnieżanie, sprzątanie śmieci, koszenie, itp.), wykonywanie drobych prac naprawczych i remontowych, obsługa młynka do rozdrabniania odpadów z tworzyw sztucznych.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 05.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach 8-16
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: robotnik gospodarczy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • podstawowe

NIP: 9522209726
REGON: 38714286900000
Adres: RZEŹBIARSKA 67, 04-620 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Monika Chacińska
Nr telefonu: 537 000 613
E-mail: m.chacinska@maropak.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 9-15