Pielęgniarka - Tychy, śląskie

Data dodania: 2022-08-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Pracodawca: J.ZŁOMAŃCZYK, B.KOZUB NIEPUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ OPIEKA PIELĘGNIARSKA W ŚRODOWISKU WYCHOWANIA I NAUCZANIA S.C.v
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, medyczne

Numer oferty: StPr/22/1374

Miejsce pracy: 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Opieka nad uczniami w gabinecie profilaktyki zdrowotnej i pomocy przedlekarskiej.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 05.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 5 200 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pielęgniarka - specjalista pielęgniarstwa środowiska nauczania i wychowania
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, medyczne
Uprawnienia:
  • pielęgniarka - uprawnienia do wykonywania zawodu
Szczegóły dotyczące uprawnień::

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Poziom wykształcenia: PIELĘGNIARKA Z PRAWEM WYKONYWANIA ZAWODU, kursem kwalifikacyjnym dla pielęgniarek w środowisku nauczania i wychowania lub kurs kwalifikacyjny dla pielęgniarek w środowisku rodzinnym.

NIP: 6462442913
REGON: 276664996
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność pielęgniarek i położnych.
Adres: 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Jolanta Złomańczyk
Nr telefonu: (32) 329-44-33
E-mail: medycyna_szkolna@poczta.onet.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail