Portier - Tarnowskie Góry, śląskie

Data dodania: 2022-08-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Pracodawca: S-3 PERSONAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/22/0894

Miejsce pracy: Nakielska 35, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - monitorowanie ruchu osób wchodzących i wychodzących,
- opieka nad obiektem,
- prace porządkowe wokół budynku
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 05.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: portier
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Portier (wymagany staż - lata: 2)
Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności

NIP: 6452568386
REGON: 38812565000000
Krótki opis działalności gospodarczej: Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy
Adres: Nakielska 35, 42-600 Tarnowskie Góry, powiat: tarnogórski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Magdalena Burdzik
Nr telefonu: 512118323
E-mail: m.burdzik@tigerjob.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail