Serwis Wyszukiwarka ofert pracy na podstawie CBOP - dział praca
Data ważności ogłoszenia: 2022-08-16

Pracownik administracji - Gdynia, pomorskie

Data dodania: 2022-08-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gdyni
Pracodawca: Zespół Szkół Specjalnych Nr 17
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/22/1651

WARUNKI PRACY i PŁACY

Miejsce pracy: Witomińska 25/27, 81-311 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Kompleksowe prowadzenie dokumentacji dotyczącej dowozu uczniów niepełnosprawnych do szkoły. Prowadzenie archiwum szkolnego, nadzór nad stroną BIP, współpraca z Kierownikiem Administracyjnym w zakresie m.in zamówień publicznych, inne zadania zlecone przez Dyrektora Szkoły w zakresie swoich kompetencji.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w tygodniu: 20.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Data zakończenia: 01.09.2023
Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto + wysługa lat
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technik administracji*
Zapewnienie wyżywienia: NIE
Zapewnienie zakwaterowania: NIE
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane minimum 3 lata doświadczenia. Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, znajomość zasad biurowości, komunikatywność, samodzielność. Mile widziane doświadczenie w pracy w obszarze edukacji.

DANE PRACODAWCY

NIP: 5862025621
REGON: 190459366
Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
Adres: Witomińska 25/27, 81-311 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Jolanta Tomporowska
Nr telefonu: 58 620 72 25
E-mail: sekretariat@zss17.edu.gdynia.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -CV, świadectwa pracy (kserokopie),
-kserokopie dokumentów potwierdzających posiadane wykształcenie. Oświadczenie, że przeciwko kandydatowi nie toczy sie postępowanie karne, dyscyplinarne lub o ubezwłasnowolnienie. List motywacyjny.

Dokumenty aplikacyjne należy składać osobiście w zamkniętej koperce w sekretariacie ZSS Nr 17 w Gdyni
ul. Witomińska 25/27 , w godz. od 9 do14.00, w terminie do 16.08.2022 roku w tytule "Nabór na stanowisko urzędnicze - pracownik administracji". Wymagane dokumenty powinny byc opatrzone klauzulą:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji,zgodnie z ustawą z dnia 10.05.2018 r.o ochronie danych osobowych (dz.U z2019 roku poz.1781 z późn.zm.) ustawie z dnia 21/11/2008 r. o pracownikach samorządowych (Dz.U. z 2019r. poz. 1282).
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście

data ostatniej modyfikacji: 2022-08-17 19:30:21
Komentarze

Polityka Prywatności