Operator wtryskarki - Tychy, śląskie

Data dodania: 2022-08-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Pracodawca: EMIX SPÓŁKA JAWNA TORBUS
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/22/1342

Miejsce pracy: Składowa 1, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Przygotowanie stanowiska pracy
- Obsługa produkcyjna wtryskarki
- Ocena wizualna wyrobu
- Pakowanie wyprodukowanych wyrobów
- Prace porządkowe
- Wykonywanie ręcznych prac transportowych

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 02.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 21,6 PLN
Opis wynagrodzenia: + dodatek nocny
+ świdczenia z ZFŚSs
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: operator wtryskarki
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie zawodowe, mile widziane uprawnienia do obsługi wózków widłowych, mile widziane doświadczenie na ww. stanowisku, możliwość rozwoju.

NIP: 6460324084
REGON: 27015012100000
Krótki opis działalności gospodarczej: Produkcja części i akcesoriów do pojazdów samochodowych i ich silników.
Adres: Składowa 1, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Schubert
E-mail: agnieszka.schubert@emix.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych + świadectwami pracy do wglądu
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, Termin: ul. Składowa 1, Tychy, kontakt osobisty w godz. 8-14, Godziny : 8-14