Pomoc nauczyciela - Ignaców, mazowieckie

Data dodania: 2022-08-01
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim
Pracodawca: Zespół Szkół Specjalnych im. Janiny Porazińskiej w IGNACOWIE

Numer oferty: StPr/22/856

Miejsce pracy: 05-300 Ignaców 8, powiat: miński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: spełnianie czynności opikuńczych i obsługowych w stosunku do dzieci w zakresie higieny osobistej, ubieranie się
Rodzaj umowy: Umowa o pracę w zastępstwie
Wymiar etatu: 0.5
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 1 551 PLN
Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach 7.45- 11.45
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali opiekunowie dziecięcy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

NIP: 8221897493
REGON: 711647524
Adres: 05-300 Ignaców 8, powiat: miński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Paweł Antosiewicz
Nr telefonu: 25 759 26 23
E-mail: zssignacow@wp.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Ogłoszenie o naborze:
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8-15