Pracownik fizyczny przy uprawie warzyw - Zalesie, mazowieckie

Data dodania: 2022-07-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim
Pracodawca: GOSPODARSTWO ROLNE Kazimierz Rasztawicki
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/22/846

Miejsce pracy: 05-304 Zalesie 4, powiat: miński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pielęgnacja warzyw, pakowanie
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 29.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
Opis wynagrodzenia: + Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie
praca w godzinach 7-15 lub 9-17
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pomocniczy robotnik polowy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Chęci do pracy.

NIP: 8221755675
REGON: 712239320
Adres: 05-304 Zalesie 4, powiat: miński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Kazimierz Rasztawicki
Nr telefonu: 509 221 282
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 8-18