Pracownicy wykonujące prace proste przy produkcji - Włynkówko, pomorskie

Data dodania: 2022-07-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Pracodawca: AGENCY JOB "MIRU" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/22/2034

Miejsce pracy: 76-200 Włynkówko, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca przy produkcji. Dwie zmiany. Godz. pracy 6.00-20.00.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Praca tymczasowa oferowana przez agencję: TAK
Data rozpoczęcia: 01.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
Opis wynagrodzenia: za godz. brutto
Zawód: pozostali robotnicy wykonujący prace proste w przemyśle
Typ propozycji: pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli UE/EOG i Szwajcarii,
pracodawca szczególnie zainteresowany zatrudnieniem obywateli Ukrainy
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie: A2 - niższy średnio zaawansowany

NIP: 8393218420
REGON: 38703767000000
Nr KRAZ: 24941
Adres: Adama Mickiewicza 48/2, 76-200 Słupsk, powiat: m. Słupsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Valeriia Haranchuk
Nr telefonu: 730601075
E-mail: biuro.mizielinski@gmail.com
Język aplikacji: polski, rosyjski, ukraiński
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, inny - Viber/WhatsApp