Maszynista maszyn i urządzeń - Ustka, pomorskie

Data dodania: 2022-07-29
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Pracodawca: "WODOCIĄGI USTKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie branżowe

Numer oferty: StPr/22/2037

Miejsce pracy: Ogrodowa 14, 76-270 Ustka, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zakres głównych obowiązków:
prowadzenie obsługi techniczno-technologicznej urządzeń i obiektów na terenie oczyszczalni i przepompowni ścieków,
stały nadzór nad właściwym stanem i sprawnością obiektów, instalacji i urządzeń,
wykonywanie na bieżąco drobnych napraw obiektów, urządzeń, instalacji i sprzętu;
konserwacja, naprawy, remonty i przeglądy obiektów i urządzeń,
utrzymywanie i dbałość o ład i porządek pomieszczeń technicznych, technologicznych, obiektów, zaplecza socjalnego i terenu;
Praca na czas określony: na okres próbny, następnie na czas określony
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2022
Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: maszynista
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie branżowe
Uprawnienia:
  • obsługa komputera MS Ofice
  • prawo jazdy kat B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Oczekiwania od kandydatów:
wykształcenie techniczne o specjalności elektromechanik lub elektryk,
prawo jazdy kat. B,
podstawowa obsługa komputera,
gotowość do pracy w zmianowym systemie czasu pracy obejmującym dyżury soboty, niedziele i święta,
odpowiedzialność, komunikatywność.
Oferujemy:
premie uznaniowe,
pakiet socjalny,
interesującą i odpowiedzialną pracę w renomowanej firmie,
możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania nowych uprawnień.

NIP: 8390008231
REGON: 77053808000000
Adres: Ogrodowa 14, 76-270 Ustka, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: MAŁGORZATA SAWCZUK
Nr telefonu: 598155633
E-mail: biuro@wodociagi.ustka.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Oferty powinny zawierać:
CV wraz z listem motywacyjnym,
kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje i wykształcenie,
kopie świadectw pracy i referencje,
klauzulę informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych dostępną na stronie (www.wodociagi.ustka.pl zakładka oferty pracy).
Oferty wraz z podpisaną klauzulą informacyjną o przetwarzaniu danych osobowych należy składać lub przesyłać w zamkniętej kopercie z dopiskiem:
Rekrutacja Maszynista maszyn i urządzeń
na adres: Wodociągi Ustka sp. z o.o. ul. Ogrodowa 14, 76-270 Ustka albo przesyłać na adres e-mail: biuro@wodociagi.ustka.pl
Termin składania ofert upływa z dniem 22.08.2022 roku.

Aplikacje, które wpłyną do Spółki po terminie nie będą rozpatrywane.
Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami.
Dokumenty kandydata wybranego w naborze i zatrudnionego zostaną dołączone do jego akt osobowych.
Po rozstrzygnięciu naboru dokumenty pozostałych kandydatów zostaną zniszczone.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, poczta