Konserwator - Mikołów, śląskie

Data dodania: 2022-07-28
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Pracodawca: Zakład Gospodarki Lokalowej
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/22/0649

Miejsce pracy: 43-190 Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Drobne naprawy remontowe i konserwacyjne
Usuwanie usterek, drobne naprawy w zakresie instalacji elektronicznej i wodnej
Prace malarskie i tynkarskie
Pielęgnacja terenów zielonych (koszenie)

OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
Umowa na okres próbny 3 m-ce
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
43-190 Mikołów
PRACA W DNIACH I GODZINACH:
Pn-pt w przedziale godzinowym 7-15 - 6 godzin dziennie (system pracy równoważny)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.75
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 28.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 2 258 PLN
Opis wynagrodzenia: Praca na 0,75 etatu
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: robotnik gospodarczy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie: min. zawodowe (dowolne). Doświadczenie: min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku. Umiejętności: tzw złota rączka.

NIP: 6350011970
REGON: 270547060
Krótki opis działalności gospodarczej: Zarządzanie nieruchomościami wykonywanena zlecenie
Adres: 43-190 Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dagmara Stokłosa
Nr telefonu: 32 324 26 32
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
List motywacyjny
Certyfikaty
Świadectwa szkolne
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: pn-pt, Godziny : 7-14