Technik masażysta - Grębiszew, mazowieckie

Data dodania: 2022-07-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim
Pracodawca: OBOK LASU SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie branżowe

Numer oferty: StPr/22/836

Miejsce pracy: Rozwojowa 79, 05-300 Grębiszew, powiat: miński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wykonywanie masażu medycznego, prowadzenie działalności profilaktycznej, przeprowadzanie mycia i dezyfnekcji miejsca pracy, komunikowanie się pacjentami, współpraca z całym zespołem fizjoterapeutycznym
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.08.2022
Data zakończenia: 31.12.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie 3 010 brutto
Zawód: technik masażysta*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Technik masażysta* (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 5)
Wykształcenie:
  • średnie branżowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświdczenie co najmniej 6 miesięcy

NIP: 5252788438
REGON: 383159710
Adres: ŚWIĘTOKRZYSKA 30/63, 00-116 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 608060882
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv,
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon