Administrator sieci dydaktycznych - Bierkowo, pomorskie

Data dodania: 2022-07-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Słupsku
Pracodawca: Szkoła Podstawowa im. Wincentego Witosa w Bierkowie
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/22/1976

Miejsce pracy: Grodzka 89, 76-200 Bierkowo, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Administrowanie sieci komputerów dydaktycznych w SP Bierkowo w okresie od 01.09.2022 do 31.12.2022 z możliwością przedłużenia. System czasu pracy: zadaniowy czas pracy.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 194,4 PLN
Opis wynagrodzenia: zł brutto miesięcznie
Zawód: pozostali administratorzy systemów komputerowych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie min. średnie; zarządzanie sieciami komputerowymi, znajomość systemów operacyjnych Windows, DOS; znajomość budowy komputerów PC oraz stosownego oprogramowania i peryferiów komputerowych; min. rok doświadczenia zawodowego

NIP: 8392006621
REGON: 001141323
Adres: Grodzka 89, 76-200 Bierkowo, powiat: słupski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Krzysztof Plebanek
Nr telefonu: 59 811 91 30
E-mail: spbierkowo@gmina.slupsk.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Godziny : 9-14