Doradca klienta - Gryfice, zachodniopomorskie

Data dodania: 2022-07-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Gryficach
Pracodawca: POLSKIE CENTRUM CERTYFIKACJI I BADAŃ JAKOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/22/0869

Miejsce pracy: praca zdalna, z domu pracownika 1, 72-300 Gryfice, powiat: gryficki, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca biurowa, zdalna.
Praca polega na sprzedaży usług szkoleniowych dla firm i osób prywatnych oraz pozyskiwaniu ogłoszeń rekrutacyjnych. W ramach obowiązków konsultant powinien raportować codziennie wyniki poprzez kontakt e-mail lub telefoniczny, bezpośredniemu przełożonemu. Mile widziane osoby zaraz po ukończeniu szkoły. Uczymy wszystkiego od podstaw, wymagane są chęci, poprawne posługiwanie się językiem polskim oraz łatwość nawiązywania kontaktów. Wymagany status osoby bezrobotnej oraz gotowość do obycia szkolenia w siedzibie w Warszawie (zapewniamy hotel i zwrot kosztów dojazdy).
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 22.08.2022
Wynagrodzenie brutto: od 22 PLN
Zawód: doradca klienta
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

NIP: 7011006719
REGON: 38765017500000
Adres: Aleje Jerozolimskie 85/21, 02-001 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Weronika Seroka
Nr telefonu: 22 602 26 65
E-mail: kontakt@pccibj.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail