Pracownik klubu osiedlowego (3/4 etatu) - Tychy, śląskie

Data dodania: 2022-07-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tychach
Pracodawca: Tyska Spółdzielnia Mieszkaniowa "Zuzanna"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/22/1280

Miejsce pracy: ZGRZEBNIOKA 35/A, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1.Prowadzenie klubu osiedlowego.
2.Opracowywanie projektu rocznego planu działalności kulturalno-oświatowej wraz z jego preliminarzem;
3.Organizacja zajęć klubowych dla różnych grup wiekowych;
4.Organizacja zajęć w okresie wakacji i ferii zimowych;
5.Prowadzenie rozliczeń finansowych związanych z działalnością klubu;
6.Organizowanie konkursów, turniejów, pokazów, spotkań itp.;
7.Współpraca z Urzędem Miejskim oraz innymi instytucjami zajmującymi się upowszechnianiem oświaty i kultury;
8.Zapewnianie bezpiecznych i higienicznych warunków (BHP) w organizowanych zajęciach i imprezach;
9.Uczestniczenie w pozie4dzeniach, naradach, spotkaniach z mieszkańcami dotyczących prowadzeni działalności społeczno-wychowawczej;
10.Prawidłowe zabezpieczanie pomieszczeń oraz znajdujących się w nich materiałów przed kradzieżą, pożarem i innymi szkodami;
11.Organizowanie zespołów zainteresowań o różnorodnej tematyce (np.: plastycznej, muzycznej itp.)
12.Zapewnienie bieżącej informacji o placówce, o imprezach w niej organizowanych;
13.Organizowanie imprez okolicznościowych;
14.Obsługa strony internetowej w zakresie umieszczania zdjęć, plakatów dotyczących klubu;
15.Współpraca z innymi komórkami w spółdzielni
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 0.75
Liczba godzin pracy w miesiącu: 120.0
Data rozpoczęcia: 28.10.2022
Data zakończenia: 30.04.2023
Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pedagog
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie średnie + kursy lub wyższe pedagogiczne lub inne wyższe wraz z ukończonym kursem wychowawców kolonijnych, kursy kierunkowe tj. opiekun kolonialny, opiekun osób starszych, pracownik socjalny, animator itp., doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, umiejętność współpracy i nawiązywanie kontaktów z osobami starszymi, umiejętności plastyczne i artystyczne, praca w godzinach popołudniowych, wysoka kultura osobista. umiejętność samodzielnej organizacji prac, rzetelność samodzielność, zaangażowanie, bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, mile widziane doświadczenie w Spółdzielni Mieszkaniowej, łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych.

NIP: 6460010405
REGON: 27105083500000
Adres: ZGRZEBNIOKA 35/A, 43-100 Tychy, powiat: m. Tychy, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Aneta Giemza
Nr telefonu: 32 219 65 12
E-mail: biuro@tsmzuzanna.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - życiorys zawodowy wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych
List motywacyjny
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail, Termin: kkontakt osobisty: ul. Zgrzebnioka 35 m. A, 43-100 Tychy: pon. 07:00-17:00, wt. śr. czw. 07:00-15:00; pt. 07:00-13:00