Kierowca samochodu ciężarowego - Leszno, wielkopolskie

Data dodania: 2022-07-18
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Pracodawca: ABTM Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/22/0722

Miejsce pracy: Rynek 33/3, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: transport towarów na terenie Polski
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 18.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 6 200 do 6 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierowca samochodu ciężarowego
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Wymagania pożądane

Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. C

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Osobom nieposiadającym prawa jazdy kat. C, pracodawca oferuje pomoc w uzyskaniu uprawnień.

NIP: 6972379473
REGON: 387557501
Adres: Rynek 33/3, 64-100 Leszno, powiat: m. Leszno, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Adrian Balcerzak
Nr telefonu: 665 853 320
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon