Specjalista ds. reklamy/produkcji reklam - Mikołów, śląskie

Data dodania: 2022-07-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Pracodawca: Cam Media Group Kamil Stychlerz
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, techniczne

Numer oferty: StPr/22/0624

Miejsce pracy: Górnicza 10/3, 43-190 Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Agencja Reklamowa- produkcja reklam
- oklejanie reklamowe
- kontakt/ wyjazdy do klientów w celu pomiarów
- obsługa druku wieloformatowego
- produkcja i montaż reklam LED, w tym na wysokości
- przygotowanie graficzne plików do druku i produkcji

OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
Umowa na czas określony 1 rok
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
43-190 Mikołów ul. Górnicza 10/3
PRACA W DNIACH I GODZINACH:
Pn-Pt 7-15
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 14.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 5 200 do 5 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista do spraw reklamy
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące, techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie: min. średnie, kierunkowe- techniczne-mile widziane. Ewentualnie zawodowe-kierunkowe. Doświadczenie: specjalista ds. reklamy, monter reklam, produkcja reklam ( min. 1 rok). Uprawnienia: mile widziane elektryczne i wysokościowe. Umiejętności: samodzielna skoordynowana praca, umiejętności komunikacyjne.

NIP: 6351644105
REGON: 240965042
Krótki opis działalności gospodarczej: Przygotowywanie i podawanie napojów, działalność agencji reklamowych
Adres: Rynek 11/2, 43-190 Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Kamil Stychlerz
E-mail: biuro@cam.media.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
List motywacyjny
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail, Termin: kontakt tel. i osob. pn-pt, Godziny : 7-15