Malarz - lakiernik konstrukcji i wyrobów metalowych - Mińsk Mazowiecki, mazowieckie

Data dodania: 2022-07-15
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/22/785

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki, powiat: miński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Nakładanie powłok lakierniczych na wyroby metalowe i części maszyn oraz pojazdy mechaniczne np. wagony, pociągi. Dokonywanie obmiarów malarskich.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 25.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
Opis wynagrodzenia: dwie zmiany w godz. 6-22, ewentualnie trzecia zmiana w godz. 22-6
30h tygodniowo
(4, 8 lub 12 h według zapotrzebowania)
Zawód: malarz-lakiernik konstrukcji i wyrobów metalowych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • umiejętność pracy w grupie, dokładność
  • wymagana dyspozycyjność
  • czytanie rysunków technicznych

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : dokonywanie obmiarów malarskich i lakierniczych , gotowość do pracy w nienormowanych godzinach pracy 4,8lub 12h,
[Umiejętność 1] : sprawność fizyczna,brak problemów z kręgosłupem,dobry wzrok,znajomość przyrządów malarskich,posługiwanie się :pistoletem natryskowym,siatką do szlifów
[Inne] : 0 miesięcy - (osoba zatrudniona będzie wykonywać podstawowe proste obowiązki przyuczające pod nadzorem osoby z doświadczeniem)
ad 8) godziny pracy : dwie zmiany 06-14 , 14-22 ewentualnie według zapotrzebowania zmiana nocna 22-06 (4 , 8 lub 12 h według zapotrzebowania )

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Przemysłowa 4, 05-300 Mińsk Mazowiecki, powiat: miński, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: PUP Mińsk Mazowiecki
Nr telefonu: 25 759 27 13
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.