Pomoc nauczyciela - Kamieniec, śląskie

Data dodania: 2022-07-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Pracodawca: ZESPÓŁ SZKÓŁ SPECJALNYCH PRZY OŚRODKU LECZNICZO-REHABILITACYJNYM PAŁAC KAMIENIEC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/22/0812

Miejsce pracy: Gliwicka 3, 42-674 Kamieniec, powiat: tarnogórski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: pomoc przy pilnowaniu dzieci
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 18.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 do 3 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: asystent nauczyciela w szkole
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Zawody:
  • Asystent nauczyciela w szkole
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: mile widziane doświadczenie, umiejętność pracy z dziećmi

NIP: 6452196950
REGON: 276623862
Adres www: www.zsskamieniec.wieszowanet.pl
Adres: Gliwicka 3, 42-674 Kamieniec, powiat: tarnogórski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Iwona Pilarska
Nr telefonu: 322337818
E-mail: zsskamieniec@poczta.onet.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail