Ślusarz-spawacz - Ornontowice, śląskie

Data dodania: 2022-07-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Pracodawca: "ROTAMETR" s.c. Rudolf Malczyk, Kamil Malczyk

Numer oferty: StPr/22/0613

Miejsce pracy: 43-178 Ornontowice, powiat: mikołowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Spawanie konstrukcji stalowych, ogrodzeń

OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
Umowa na okres próbny 3 m-ce,( docelowo umowa na czas nieokreślony)
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
43-178 Ornontowice
PRACA W DNIACH I GODZINACH:
Pn-pt, godz. 6.00-14.00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 12.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 28 do 30 PLN
Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa brutto

Możliwość pracy na 1/2 etatu
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pozostali ślusarze i pokrewni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: PRACA SAMODZIELNA NA STANOWISKU. Umiejętność spawania MAG-TIG. Uprawnienia: mile widziane.

NIP: 6351830055
REGON: 242820402
Krótki opis działalności gospodarczej: Obróbka metali i nakładanie powłok na metale
Adres www: www.zmp-rotametr.pl
Adres: 43-178 Ornontowice, powiat: mikołowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Kamil Malczyk
Nr telefonu: 604 449 284
E-mail: sc@rotametr.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: tel. pn-pt, godz. 6.00-16.00