Lektor języka angielskiego - Staszów, świętokrzyskie

Data dodania: 2022-07-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Staszowie
Pracodawca: Centrum Edukacji - Szkoła Języków Obcych ARKANA Zbigniew Kokoszka
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: StPr/22/0471

Miejsce pracy: 28-200 Staszów ,, powiat: staszowski, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: prowadzenie zajęć z języka angielskiego dla dzieci i młodzieży oraz kursów dla dorosłych na terenie p o w i a t u staszowskiego
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 15.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
Zawód: lektor języka obcego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia:
  • Przygotowanie pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : łatwość nawiązywania kontaktów
[Umiejętność 1] : umiejętność pracy z grupą
[Inne] : mile widziane doświadczenie w nauczaniu

NIP: 8651260491
REGON: 830635753
Adres: Okulickiego 16/36, 37-450 Stalowa Wola, powiat: stalowowolski, woj: podkarpackie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Zbigniew Kokoszka
Nr telefonu: 506138791
E-mail: bhzk@wp.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail