Programista cnc-technolog - Mikołów, śląskie

Data dodania: 2022-07-12
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Pracodawca: ZAKŁADY MECHANICZNE "WIROMET" SPÓŁKA AKCYJNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), techniczne
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/22/0603

Miejsce pracy: 43-190 Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Programowanie obrabiarek w środowisku hyperMILL lub Mastercam (Frezarki, Tokarki)
- Prawidłowy dobór narzędzi i parametrów skrawania.
- Wdrażanie nowych produktów w dziale obróbki CNC, tworzenie dokumentacji technologicznej i oprzyrządowania
- Optymalizacja istniejących programów obróbczych
- Współpraca z działem konstrukcyjnym oraz operatorami maszyn CNC

OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
Umowa na czas określony 6 m-cy (docelowo na czas nieokreślony)
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
Mikołów
PRACA W DNIACH I GODZINACH:
pn-pt, 7-15

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 12.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
Opis wynagrodzenia: + comiesięczne premie, świadczenia z ZFŚS
Ostateczne wynagrodzenie ustalane podczas rozmowy kwalifikacyjnej, adekwatne do posiadanego doświadczenia, kwalifikacji i umiejętności
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: technolog – programista obrabiarek
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • Umiejętność czytania i znajomość rysunku technicznego

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie: wyższe techniczne: obróbka skrawaniem, mechanika i budowa maszyn lub energetyka. Doświadczenie: mile widziane. Umiejętności: znajomość oprogramowania hyperMILL (CAM) lub Mastercam do obróbki 3D. Doświadczenie w programowaniu obrabiarek 5-osiowych. Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego. Znajomość j. angielski w stopniu B2- wyższy średniozaawansowany.

NIP: 6350000529
REGON: 27275572700000
Krótki opis działalności gospodarczej: Produkcja silników i turbin, z wyłączeniem silników lotniczych, samochodowych i motocyklowych
Adres www: www.wiromet.com/pl/o-nas
Adres: 43-190 Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Grażyna Skinderowicz
Nr telefonu: 32 3240746
E-mail: praca@wiromet.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: pn-pt, Godziny : 7.30-15.00