Ekspedytor - Miasteczko Śląskie, śląskie

Data dodania: 2022-06-30
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Tarnowskich Górach
Pracodawca: HUTA CYNKU "MIASTECZKO ŚLĄSKIE" SPÓŁKA AKCYJNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

Numer oferty: StPr/22/0761

Miejsce pracy: Hutnicza 17, 42-610 Miasteczko Śląskie, powiat: tarnogórski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - przyjmowanie wyrobów gotowych z produkcji do magazynu
- realizacja sprzedaży - załadunek towaru na samochody ciężarowe
- obsługa komputera i systemów dotyczących magazynu
- obsługa wózka widłowego
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 548 PLN
Opis wynagrodzenia: + premie + nagroda hutnika + bogaty pakiet socjalny
System wynagradzania: Czasowo-premiowy ze staw. mies
Zawód: ekspedytor
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
Uprawnienia:
  • Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą

Pozostałe wymagania

Zawody:
  • Ekspedytor
Inne wymagania: biegła obsługa komputera, sumienność, obowiązkowość, zaangażowanie, wysoka komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, mile widziana znajomość języka angielskiego, mile widziane doświadczenie

NIP: 6450005934
REGON: 000026927
Krótki opis działalności gospodarczej: PRODUKCJA OŁOWIU, CYNKU I CYNY
Adres: 42-610 Miasteczko Śląskie, powiat: tarnogórski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Barbara Żabińska
E-mail: rekrutacja@hcm.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV;
Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV i listu motywacyjnego na adres: *rekrutacja@hcm.com.pl*
Prośba o wpisanie w tytule: ekspedytor
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Przekazanie dokumentów rekrutacyjnych stanowi wyrażenie zgody na przetwarzanie przez Hutę Cynku Miasteczko Śląskie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w tym CV, liście motywacyjnym oraz podczas rozmowy kwalifikacyjnej i w trakcie oceny potencjału zawodowego na stanowisko wskazane w ogłoszeniu o pracę. Zgoda ta obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (np. zdjęcie, adres zamieszkania, zainteresowania).
Jeżeli w przesłanych dokumentach rekrutacyjnych zawarte zostały szczególne kategorie danych osobowych o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO (np. informacja o stanie zdrowia, rodziny, informacja o niepełnosprawności) oraz/lub wyraża Pan/Pani chęć udziału w kolejnych procesach rekrutacyjnych, prosimy o zamieszczenie w CV następujących oświadczeń:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Hutę Cynku Miasteczko Śląskie Spółka Akcyjna jednak nie dłużej niż przez okres 12 miesięcy od wyrażenia zgody.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Hutę Cynku Miasteczko Śląskie Spółka Akcyjna szczególnych kategorii danych osobowych, o których mowa w art. 9 ust. 1 RODO, które zamieściłam/em w CV oraz innych załączonych do niego dokumentach.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail