Monter instalacji i urządzeń sanitarnych-cd - Kaniów, śląskie

Data dodania: 2022-06-23
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bielsku-Białej
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe
Znajomość języków: ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/22/1332

Miejsce pracy: Kaniów, powiat: bielski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Wykonywanie montażu instalacji wodociągowych, kanalizacyjnych, grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych + wszystkie czynności dodatkowe związane z tymi zadaniami.
Częste delegacja- zgodnie z podpisanymi kontraktami przez pracodawcę na terenie całego kraju.
Rózne godziny ropoczęcia i zakońzenia pracy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 05.07.2022
Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: monter instalacji i urządzeń sanitarnych
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe
Znajomość języków:
  • ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe, dobra organizacja pracy, odpowiedzialność, dokładność, rzetelność, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków, umiejętność pracy pod presją czasu, punktualność, umiejętność pracy w zespole, chęć do pracy, dobry ogólny stan zdrowia. Możliwość przyuczenia. Język ukraiński w mowie i w piśmie na poziomie A2jest wymagany z uwagi na możliwość pracy w brygadzie ukraińsko-języcznej. Ułatwi on kontakt między pracownikami i usprawni pracę.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: E.Kopcia 1, 43-502 Czechowice-Dziedzice, powiat: bielski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Pośrednik pracy
Nr telefonu: 322153312
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Skierowanie z PUP