Pracownik do utrzymania terenów zieleni miejskiej - Zabrze, śląskie

Data dodania: 2022-06-23
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/22/0928

Miejsce pracy: Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: pielęgnacja zieleni miejskiej (plewienie)
Miejsce pracy: miasto Zabrze.

Umowa zlecenie do końca września 2022 r.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 23.06.2022
Data zakończenia: 30.09.2022
Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
Opis wynagrodzenia: 19,70zł brutto/godz.
Zawód: pomocniczy robotnik konserwacji terenów zieleni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie bez znaczenia, chęci do pracy

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Pl. Krakowski 9, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Doradcy klienta
Nr telefonu: 32 277 90 14
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV